Теплові насоси для комерційного використання

Теплові насоси Viessmann для комерційного використання характеризуються своєю надійністю та високою ефективністю. Вони є найкращим варіантом для поєднання економії витрат на опалення та екологічно чистого виробництва тепла. До Ваших послуг широкий вибір систем для різних джерел тепла або вимог до продуктивності.

Теплові насоси розсіл / вода для комерційного використання

Ґрунт - чудове джерело енергії. Тому що він накопичує велику кількість енергії, яку неодноразово поповнюють декілька впливаючих факторів, такі як сонячне світло і теплий дощ. Вище певної глибини температура ґрунту є відносно постійною. Залежно від глибини, властивостей ґрунту та регіону вона становить близько десяти градусів Цельсія, і навіть коли поверхня землі частково замерзла. Теплові насоси розсіл / вода використовують саме це майже невичерпне тепло як джерело енергії для покриття потреб у опаленні. Для збору тепла доступні як зонд, так і земляні колектори.

Теплові насоси повітря / вода для комерційного використання

Теплові насоси повітря / вода - це дешеве рішення для використання вже наявного та вільного навколишнього повітря як джерела енергії. Як варіант, відпрацьоване повітря також можна використовувати як джерело енергії. Системи можна швидко та легко налаштувати, де б вони не використовувалися. Теплові насоси повітря-вода Viessmann можна комбінувати в каскади і таким чином досягати потужності до 236 кВт. Вони підходять для використання у великих будівлях, комерційних приміщеннях та муніципалітетах.

Опалення відновлюваною енергією у більших потужностях

Великі (промислові) теплові насоси від Viessmann - це ідеальне рішення, коли економічна робота поєднується із захистом навколишнього середовища у великих потужностях. Оскільки ці потужності коливаються від 50 до 2000 кВт, а також працюють при високих температурах подачі до 90 градусів Цельсія. Окрім ґрунту, грунтові води та відпрацьоване повітря також можуть використовуватися як джерела тепла. Великі теплові насоси працюють ще ефективніше в поєднанні з льодоакумулятором.

Льодоакумулятор для підприємств

Льодоакумулятор використовує тепло повітря і землі, щоб подавати енергію, необхідну для теплового насосу. Окрім згаданих джерел, для регенерації можна використовувати також сонячне випромінювання.